Kancelářský židle vršek stránky

Kancelářské židle Sedia - Kancelářské křeslo H-8462 L-1 černé

Nacházíte se zde: Domovská stránka / Kancelářská křesla / Kancelářská křesla Office pro / Kancelářské křeslo H-8462 L-1 černé  
Kancelářské židle Sedia - Kancelářské křeslo H-8462 L-1 černé
Výrobce Sedia
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1 týden
Sleva: již započtena
Cena bez DPH: 2342 Kč
Cena s DPH: 2834 Kč
Početks

Popis produktu

Kancelářské křeslo značky Sedia typ H-8462 L-1 černá. Nylonový kříž v barevném provedení stříbrná, plastová kolečka na kobercové podlahy, plynový píst, středně vysoký opěrák, kyvná mechanika, včetně nylonových loketních opěrek v barvě stříbrné s čalouněním v barvě křesla.

Provedení na zobrazení:
Kolečka: základní plastová na kobercové podlahy.

POZOR: V případě, že si přejete zvolit určitý typ koleček, je nutno toto zvolit v konfigurátoru níže. Objednáte-li model v základním provedení, bude doručen model se základním typem na kobercové podlahy.

Popis produktu:

Kolečka:
Křeslo osazeno kolečky o velikosti 50 mm, která jsou vhodná pouze pro kobercové podlahy. V případě, že plánujete využití této kancelářské židle na tvrdé podlaze (plovoucí, kachličky, teraso apod.), doporučujeme dokoupení pogumovaných koleček pogumované (zvolíte v konfigurátoru). Plastová kolečka 50 mm součástí produktu. Ocelový čep o průměru 11.
Kříž:
Pětiramenný plastový kříž v barvě stříbrné s černými koncovkami proti odření.
Pístnice:
Standardní píst židlový černý bez konusu. Zdvih 10 cm.
Čalounění:
Syntetická kůže (koženka). Sedák, zádová opěrka a područky v černé barvě. V případě požadavku na jiné barevné provedení můžete stejný model zakoupit také v barvě krémové a červené .

Rozdíl mezi variantami křesel v barevném provedení červené, krémové a černé. U červeného a krémového křesla se mění pouze barva čalounění. U černého křesla je navíc nylonový kříž a nylonové područky v barvě stříbrné.

Mechanika kyvná:
Mechanika, která umožňuje nezávislé nastavení výšky sedu pákou umístěnou v prahé části mechaniky. Současně nastavujete zvolenou výšku sedu. Dále máte dále možnost vlastního nastavení tuhosti houpání, dle hmotnosti uživatele. Centrálním šroubem umísteným ve spodní části mechaniky přitahováním (pro těžší uživatele) a uvolňováním pro lehčí uživatele, nastavíte sílu odporu zádové opěrky a jejího tlaku na Vaše záda.
Područky:
Součásti produktu, loketní nylonové opěrky v barvě champagne potažené syntetickou kůží v barvě křesla. Uchycení opěrek na zádové opěrce a sedáku.
Zádová opěrka + sedák:
Sedák i zádová opěrka je tvořena ergonomickým sedákem a opěrákem, takže při sednutí Vás křeslo krásně obejme a jak posed tak opěrní je velice komfortní.

Doporučení prodejce:

Kancelářské křeslo vhodné pro uživatele s výškou 130 - 190 cm a hmotností uživatele do 120 Kg. Kanclářská židle vhodná pro domácí kancelář. Vhodná pro příležitostné sezení u PC.

Pozor: Subjektivní hodnocení našeho odborníka.
V případě, že uvažujete o využití kancelářské židle ke každodennímu až 8 hodinovému sezení, doporučujeme raději volit modely, kde je dbán větší důraz na ergonomii sezení. Například volit přímo z nabídky křesel ergonomických ZDE .

Dodání zboží:
Křeslo je standartně dodáváno v demontovaném stavu v kartónové krabici o hmotnosti cca 20 Kg. Balení obsahuje kompletní spojovací materál včetně ilustračního návodu k montáži. V případě, že se na montáž necítíte, máte možnost si zvolit v konfigurátoru zaslání zboží již ve složeném stavu. Tato služa je však zpoplatněná a termín odeslání zboží se opozdí min. o 1 pracovní den z důvodu kompletace a expresního balení.

Časová náročnost složení židle: 10 minut

Popis výrobce:
Kancelářské křeslo s houpacím mechanismem s aretací v základní poloze. Křeslo je potažené PU kůží v barvách červená, černá nebo krémová. Součástí křesla jsou plastové područky potažené PÚ kůži v barvě křesla, plastový kříž s plastovými kolečky na koberec a plynový píst. Tuhost houpání lze regulovat pomoci šroubu umístěného pod sedadlem. Područky a kříž v barvě plastu champagne.

Kompletní nabídka křesel značky Sedia zde

obsah bottom
kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topbotkontakt
ARMS INDUSTRY s.r.o.
Lukáš Kohel
Telefon: +420 774 449 410.
anketa

Jaký kancelářský židle preferujete?

Čalouněný židle

 

54.5 %

Kožený židle

 

45.5 %

celkem hlasů: 1315

nejprodavanejsi